Na prezencje człowieka składa się wiele rzeczy, jedną z nich są ubrania. Ubrania powinny oddawać to czego chcemy i jak się czujemy, dlatego dobór odpowiednich ubrań może też skutkować natychmiastową negatywną lub pozytywną reakcją otoczenia.

Czy ubranie ma tak duży wpływ?

Naukowcy twierdzą że tak, ludzie mają większa tendencje to przechodzenia na czerwonym świetle jeśli wcześniej zrobiła to osoba w garniturze, jednak gdy na czerwonym przejdzie osoba ubrana raczej niezbyt wystawnie, to nie mamy już aż tak dużej chęci łamania prawa.

Drugie życie naszych ubrań, czyli jahttp://klopsik.pl/drugie-zycie-naszych-ubran-czyli-jak-sprzedawac-ciuchy-w-internecie/k sprzedawać ciuchy w internecie?

Jak ubranie wpływa na moje nastawienie

Ludzie oceniają nas na podstawie ubrania, dlatego też ciężko jest być pewnym siebie w sytuacji gdy każdy dyskredytuje nas z powodu naszego ubioru. Ubranie się w elegancki sposób może dodać nam pewności siebie i zapewnić szacunek u wielu ludzi. Tym samym często jest tak że, nawet nie zauważamy tego jak nasze ubranie wpływa na to jak się czujemy w otoczeniu innych osób.

Gdzie znaleźć dobre ubrania za niską cenę

Wiele sklepów oferuje tanie ubrania, wystarczy że poszukamy chwilę w internecie na pewno coś znajdziemy, jeśli mamy więcej czasu to mrzemy pójść nawet do sklepu z odzieżą używaną, w takich miejscach można znaleźć wiele ciekawych i tanich ubrań.